Търсене в този блог

неделя, 8 април 2018 г.

Христос Воскресе

Христос Воскресе!

Воистина Воскресе!


Много топлина и любов да има в домовете ни, щастието и късмета да ни съпътстват при всяко наше начинание, а здравето да върви неотлъчно до нас! Честит Великден и светли празнични дни! Повече усмивки и слънчеви дни!4 коментара:

 1. Христос Воскресе! Нека светлината на Неговото Воскресение озари живота ни! Много здраве и благополучие, мир и разбирателство! Прегръдки!

  ОтговорИзтриване
 2. Теди,
  светли, мирни, здрави и благословени Великденски празнични дни ! Нека променяме себе си, живеем спазвайки Божиите заповеди и предпазвайки се от грехове.
  Мир и здраве в твоя дом ! Поздрави !

  ОтговорИзтриване
 3. Бъдете и вие живи и здрави, Теди!

  ОтговорИзтриване
 4. Я тут, щоб поділитися своїми свідченнями про те, що зробила для мене хороша довірена кредитна компанія. Мене звуть Микита Таня, з російської мови, і я прекрасна мати трьох дітей. Я втратила кошти на спробу отримати кредит, мені було так важко і мені, і моїм дітям, я пішла в Інтернеті, щоб шукати кредитної допомоги, вся надія була втратив до одного вірного дня, коли я зустрів цього мого друга, який нещодавно забезпечив позику від дуже чесної людини містера, Бенджаміна. Вона познайомила мене з цим чесним службовцем позики містером Бенджаміном, який допоміг мені отримати кредит протягом 5 робочих днів, я назавжди буду вдячний містеру Бенджаміну за те, що він мені знову допомог стати на ноги. Ви можете зв’язатися з містером Бенджаміном електронною поштою: lfdsloans@outlook.com вони не знають, що я роблю це для них, але я просто повинен це зробити, тому що там багато людей, які потребують кредитної допомоги. до цієї чесної людини, і ви можете також врятувати. WhatsApp: (+ 1 989-394-3740)

  ОтговорИзтриване